Sąmoningą ir gilų miško pajautimą pirmą kartą patyriau būdama 13–14 metų, kai atsidūriau tikro dzūkiško Marcinkonių miško glūdumoje. Tada pajutau, kad miškas mane priima – kviečia ir globoja. Tas jausmas buvo toks stiprus, kad iki šiol jį prisimenu – akyse vis dar stovi to nuostabaus miško vaizdas.
Miškas man atrodė kaip pasakų vieta – pilna spalvų, faktūrų, kvapų, švarios erdvės ir ošimo – lyg prie jūros. Šilas, kvepiantis oras, spyglių aromatas ir baltų–žalių samanų kilimas užbūrė ir ramino. Tada atgimė visos močiutės perduotos žinios. Miške jutau didžiulį palaikymą, jėgą ir globą.
Buvimą miške jau suaugusi praktikavau visada, o gebėjimą džiaugtis, mėgautis ir patirti visais pojūčiais vadinu miško pajauta.
Gyvenime dariau daug skirtingų dalykų: dirbau rinkodaros srityje, auginau vaikus, baigiau apželdinimo kursus, buriavau, tapiau, siuvau. Galiausiai baigiau LSMU papildomos ir alternatyviosios sveikatos priežiūros (PASP) miško terapijos studijas, kurios įgalino ir kitus supažindinti su buvimo miške nauda ir malonumu.
Studijų metu įgijau daug žinių iš didelę patirtį turinčių dėstytojų apie lietuvių prigimtinį ryšį su mišku, apie kraštovaizdį, medžius, augalus, gyvūnus, paukščius, grybus, dirvožemį, miškų ekosistemas, taip pat apie žmogaus emocinę ir fizinę sveikatą, ligas, šiuolaikinių vaikų sveikatos problemas. Turėjome daug praktinių mokymų, kaip vesti miško terapijos užsiėmimus.
Esu sertifikuota miško terapijos gidė ir vedu profesionalias miško ir gamtos terapijos sesijas įvairiose vietose.
Kviečiu į mano vedamą miško terapiją ir Jus. Miškas – tai stiprybė, įkvėpimas ir atgaiva.